ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. سال‌ها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدان‌های مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سال‌ها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض می‌کنم. شهید سردار سپهبد سلیمانی نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود. شهید سلیمانی همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی سپهبد سلیمانی در همه‌ی این سالیان بود. با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت.
با نهاد
هم‌اندیشی
Owghat
Visitors` Statistics
 بازدید این صفحه : 2555
 بازدید امروز : 28
 کل بازدید : 762490
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.70
دفتر هم‌اندیشی استادان
 

اگر ما بتوانيم گردهمايي‌هاي عمومي از استادان دانشگاه و محققين و پژوهشگران در طول سال داشته باشيم و كساني از خود اين جمع به عنوان سخنران دعوت بشوند و در آن گردهمايي‌ها مسايل مورد نظرشان را بيان كنند، اين كمك مي‌كند به تصميم‌سازي؛ هم در دولت، هم در مجلس شوراي اسلامي، هم در مجمع تشخيص، هم در مراتب تصميم‌گيري در دستگاه‌هاي اجرايي دولت مثل وزارتخانه‌ها و غيره.

(بخشي از فرمايشات مقام معظم رهبري در ديدار استادان دانشگاه‌ها ـ 3 مهر 1387)

دبير هم انديشي اساتيد و نخبگان دانشگاه قم:
مشاركت اساتید در رفع مشكلات و ارتقاي دانشگاه ضروری است
دبير هم انديشي اساتيد و نخبگان دانشگاه قم گفت: مشاركت و تعامل اساتيد با مسئولين دانشگاه در رفع مشكلات و ارتقاي دانشگاه یک ضرورت انکار ناپذیر است.
١١:١١ - چهارشنبه ١٠ خرداد ١٣٩٦ادامه خبر >>

نشست معرفت‌افزایی استادان دانشگاه قم برگزار شد+گزارش تصویری
به همت دفتر هم اندیشی استادان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، نشست معرفت‌افزایی اعضای هیأت علمی دانشگاه قم در سالن کنفرانس اندیشه این دانشگاه برگزار شد.
١٤:١٢ - دوشنبه ١ خرداد ١٣٩٦ادامه خبر >>
شورای هم‌اندیشی استادان دانشگاه قم برگزار می‌شود:
دوره‌ی دانش‌افزایی تاریخ سیاسی معاصر ایران
دوره‌ی دانش‌افزایی استادان دانشگاه قم با موضع «تاریخ سیاسی معاصر ایران» به همت شورای هم‌اندیشی استادان دانشگاه قم برگزار می‌شود.
١٤:٤١ - دوشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٦ادامه خبر >>

آرشیو اخبار هم اندیشی

اطلاعیه‌ها

ویژه بیانیه گام دوم انقلاب

کرسی آزااندیشی

مرکز آموزش های مجازی دانشگاه قم