ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. سال‌ها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدان‌های مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سال‌ها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض می‌کنم. شهید سردار سپهبد سلیمانی نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود. شهید سلیمانی همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی سپهبد سلیمانی در همه‌ی این سالیان بود. با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت.
با نهاد
خدمات نهاد
خواندنی‌ها
 • «آب هرگز نمی‌میرد»
  تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «آب هرگز نمی‌میرد»

 • آرزوی انگلیسی
  نماهنگIدیدار 19 دی

 • به مناسبت سالروز فرار شاه
  دست آمریکا کوتاه شد.

 • ۱۰ دلیل محکم برای ارتباط بین آمریکا و داعش
  گروه تروریستی داعش، جبهة‌النصره، احرارالشام و... از خطرناک‌ترین و بزرگ‌ترین گروه‌های تروریستی هستند که جهان تاکنون به خود دیده است.

Owghat
اخبار تفصیلی
 
هشدار صریح آیت الله العظمی نوری همدانی:
اگر بانک‌ها دست از ربا برنداشتند، مردم پول های خود را به آنها ندهند
حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: اگر بانک ها از این کار خود دست برندارند؛ در درجه اول مردم باید پول را به بانک ها نداده؛ خود استفاده کرده و اشتغال زایی نمایند و در درجه دوم، نیازمند به یک قانون قاطعی هستیم تا جلوی این مدل فعالیت بانک ها گرفته شود.
دوشنبه ١٦ اسفند ١٣٩٥ادامه خبر >>
آیة‌الله‌العظمی مکارم شیرازی در پیامی به همایش «پیامدهای تکفیر»
علما با طرد تکفیری‌ها آبروی اسلام را حفظ کنند
همایش دو روزه «پیامدهای تکفیر و مسئولیت علمای اسلام» با پیام تصویری حضرت آیة‌الله مکارم شیرازی، سخنرانی آیة‌الله نورمفیدی نماینده ولی‌فقیه در گلستان و حجة‌الاسلام و‌المسلمین زمانی معاون بین‌الملل حوزه‌های علمیه و هم‌چنین با حضور ۳۵۰ عالم شیعه و سنی شمال کشور، 28 مهر در سالن فرهنگیان شهرستان گنبد کاووس استان گلستان برگزار شد. ....
دوشنبه ٩ اسفند ١٣٩٥ادامه خبر >>
آیة‌الله حسینی بوشهری تشریح کرد:
مأموریت‌های جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از آغاز تاکنون
آیة‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری در دیدار مسئولان و اساتید دانشگاه امیرالمؤمنین‌ علیه‌السلام استان اصفهان که در جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد، به رسالت و وظایف این نهاد حوزوی، انقلابی اشاره کرد و گفت: جامعه مدرسین یکی از نهادهای حوزوی دیرپا است که دارای اساس‌نامه‌ و اهداف پیش‌بینی شده می‌باشد و هم‌چنین رابطه‌ای نیز در اساس‌نامه آن با نظام اسلامی تعریف شده، ولی این رابطه چون قبل‌از انقلاب نوشته شده به همین دلیل بعداز انقلاب مطابق با شرایط، بازبینی شده است. ....
دوشنبه ٩ اسفند ١٣٩٥ادامه خبر >>
اطلاعیه‌ها

ویژه بیانیه گام دوم انقلاب

کرسی آزااندیشی

مرکز آموزش های مجازی دانشگاه قم