ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. سال‌ها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدان‌های مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سال‌ها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض می‌کنم. شهید سردار سپهبد سلیمانی نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود. شهید سلیمانی همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی سپهبد سلیمانی در همه‌ی این سالیان بود. با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت.
با نهاد
خدمات نهاد
خواندنی‌ها
 • «آب هرگز نمی‌میرد»
  تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «آب هرگز نمی‌میرد»

 • آرزوی انگلیسی
  نماهنگIدیدار 19 دی

 • به مناسبت سالروز فرار شاه
  دست آمریکا کوتاه شد.

 • ۱۰ دلیل محکم برای ارتباط بین آمریکا و داعش
  گروه تروریستی داعش، جبهة‌النصره، احرارالشام و... از خطرناک‌ترین و بزرگ‌ترین گروه‌های تروریستی هستند که جهان تاکنون به خود دیده است.

Owghat
اخبار کوتاه
 

طی یک سال گذشته بیش از 100 میلیارد دلار موافقت اصولی مبادله گردیده است
شاور عالی معاون اجرایی رییس‌جمهوری گفت: بعد از برجام در یک سال گذشته بیش از 100 میلیارد دلار موافقت اصولی مبادله گردیده است.
دوشنبه ٩ اسفند ١٣٩٥ادامه خبر >>

چهار میلیون و 300 هزار دانشجو در دانشگاه‌های کشور در حال تحصیل هستند
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: چهار میلیون و 300 هزار دانشجو در دانشگاه‌های کشور در حال تحصیل هستند.
دوشنبه ٩ اسفند ١٣٩٥ادامه خبر >>

بیش از 70 درصد قاچاق، از مبادی رسمی و تحت ‌نظارت گمرک وارد کشور می‌شود
وزیر اقتصاد و دارایی گفت: بیش از 70 درصد قاچاق، از مبادی رسمی و تحت ‌نظارت گمرک وارد کشور می‌شود.
دوشنبه ٩ اسفند ١٣٩٥ادامه خبر >>

طی 10 سال اخیر سن ازدواج در ایران بین 4 تا 66 سال افزایش یافته است
مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت گفت: طی 10 سال اخیر سن ازدواج در ایران بین 4 تا 66 سال افزایش یافته است
دوشنبه ٩ اسفند ١٣٩٥ادامه خبر >>

نخستین جلسه هیات امنای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد
نخستین جلسه هیات امنای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی پس از رحلت آیةالله هاشمی رفسنجانی‌ قدس‌سره رئیس فقید هیئت امنا و هیئت مؤسس دانشگاه برگزار شد.
دوشنبه ٩ اسفند ١٣٩٥ادامه خبر >>

2 صفحه بعدی >>

اطلاعیه‌ها

ویژه بیانیه گام دوم انقلاب

کرسی آزااندیشی

مرکز آموزش های مجازی دانشگاه قم