چاپ        ارسال به دوست

مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز قم از ثبت‌نام دین‌پژوهان دراین حوزه خبر داد.

‌ثبت‌نام حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز قم

وی افزود: ایجاد فضایی سرشار از ایمان، اخلاق، نشاط و پویایی از جمله اهداف راه‌اندازی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان می‌باشد که امیدواریم زمینه حرکت به سوی تکامل و بالندگی را فراهم سازد.

مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز قم، جذب نخبگان، آموزش دینی بر اساس تعالیم مکتب اهل بیت(علیهم‌السلام)، تقویت ایمان و غیرت دینی، اصلاح و ارتقاء مستمر و توسعه برنامه‌ها و محتوای آموزشی، پژوهش‌محور کردن آموزش ها و تقدم کیفیت بر کمیت برون داده‌ها را از مهم‌ترین اصول این حوزه عنوان کرد.

حجةالاسلام نادی با اشاره به سرفصل‌های دروس حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان گفت: تدبر در قرآن و مفاهیم آن، کلام اسلامی با رویکرد جدید، آشنایی با ادیان و فرقه ها و مذاهب ، جریان شناسی ضد فرهنگ ها، آشنایی با احکام شرعیه و اخلاق اسلامی از جمله سرفصل‌های دروس این حوزه می‌باشد.

وی خاطرنشان کرد: ارایه کلیه دروس طی 6 نیمسال تحصیلی و در قالب 60 واحد درسی به صورت حضوری می‌باشد که کلاس‌ها در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه هر هفته دایر خواهد بود.

گفتنی است دانشجویان و دانشگاهیان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان قم می‌توانند تا پایان آذر ماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی hodat.ir  و انتخاب گزینه پیش‌ثبت‌نام د


١٠:٢٧ - دوشنبه ٣ آذر ١٣٩٣    /    عدد : ٤٠٤٠٣٧    /    تعداد نمایش : ١٠٥٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه قم می باشد