چاپ        ارسال به دوست

مسئول نهاد رهبری دانشگاه قم:

امروز نماینده خط مبارزه با تمام انبیاء اسرائیل است

 

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه قم در جمع دانشگاهیان این دانشگاه گفت: امروز نماینده خط مبارزه با تمام انبیاء اسرائیلی است که در دل کشور اسلامی فلسطین بوجود آمده است.

 

به گزارش مرکز رسانه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه قم، حجةالاسلام پوررضا سحرگاه ۲۳ ماه مبارک در جمع دانشجویان دانشگاه قم در برنامه احیا به سخنرانی پیرامون مسئله فلسطین پرداخت و با اشاره به طراحی‌ها و برنامه‌های صهیونیزم برای هویت اسلامی و مسلمانان گفت: روز قدس چیست؟ همین انسان‌هایی که عرض شد می‌نشینند برنامه می‌نویسند، بررسی کردند و به این نتیجه رسیدند؛ هویتی که می‌تواند دنیا را تحت تأثیر قرار دهد هویت اسلامی است، این حرف رئیس جمهوری آمریکاست، پرسیدند چه خطری هست؟ گفته شد: خطری که دو قدرت شرق و غرب را تهدید می‌کند خطر اسلام ایران است، مردم ما بعد از یک مدت بدنبال یک هویت ثابت می‌روند و این اسلام ایران است که می‌تواند یک هویت انسانی تعریف کند، فلذا خطر اصلی ما خطر اسلام ایران هست، اسلامی که استانداردهای چند گانه ندارد، با انسانیت بازی نمی‌کند.

 

وی افزود: با توجه به این مطالب، تصمیم گرفتند در قلب کشورهای اسلامی در غرب آسیا یهود و صهیونیست را بوجود بیاورند.

 

رئیس نهاد رهبری دانشگاه قم در ادامه با اشاره به سوابق و دسیسه های یهود در طول تاریخ و اذیت کردن پیامبران، رژیم صهویونیستی را نماینده مبارزه با ادیان انبیاء الهی دانست و خاطر نشان کرد: عده‌ای که نمی‌خواهند بفهمند و خودشان مثل اینها دنبال عیش و نوش شان باشند ، فردا شعار نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران سر می‌دهند، اگر چه ایران در خطر بیفتد به هیچ وجه جان نمی‌دهند اینها منافعشان را برای ایران نداده‌اند، خیلی از اینها هشت سال دفاع مقدس نیز خارج از کشور اروپا و آمریکا بودند و اصلاً در جنگ حضور نداشتند اما بعد دوباره به کشور آمدند، اینها نه غزه را می‌فهمند نه لبنان را و نه ایران را .

 


١٠:٣٣ - شنبه ١٩ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٥٣٩٥٧٩    /    تعداد نمایش : ١١٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه قم می باشد