ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. سال‌ها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدان‌های مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سال‌ها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض می‌کنم. شهید سردار سپهبد سلیمانی نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود. شهید سلیمانی همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی سپهبد سلیمانی در همه‌ی این سالیان بود. با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت.
با نهاد
خدمات نهاد
Owghat
Visitors` Statistics
 بازدید این صفحه : 17575
 بازدید امروز : 25
 کل بازدید : 762487
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.65
اخبار نهاد
 

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او
در پی شهادت سردار پرافتخار اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس رهبر انقلاب پیامی صادر کردند. پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت‌ آیت‌الله خامنه‌ای (KHAMENEI.IR) متن پیام را به شرح زیر منتشر میکند.
شنبه ١٤ دی ١٣٩٨ادامه خبر >>

قیام دانشگاهیان استان قم علیه اغتشاشات اخیر
دانشگاهیان استان قم همزبان با مردم قم ضمن اعلام مطالبه گری از دولت، انزجار خود از اغتشاش گران را اعلام کردند.
چهارشنبه ٦ آذر ١٣٩٨ادامه خبر >>

حضور رئیس ستاد اقامه نماز کشور در مسجد الغدیر دانشگاه قم
حجت‌الاسلام قرائتی در جمع دانشگاهیان دانشگاه قم در مسجد الغدیر این دانشگاه حضور یافت.
يکشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٨ادامه خبر >>
رییس دفاتر نهاد رهبری دانشگاه‌های استان قم:
مردم به دانشگاهیان چشم امید دارند
حجت‌الاسلام پوررضا، رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه‌های استان قم، گفت: عموم مردم، جهت رفع مشکلات خود به دانشگاهیان امیدوار هستند.
يکشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٨ادامه خبر >>
دانشگاه قم :
جلسه بررسي سند الگوي اسلامي ايراني پيشرفت
بررسی سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با حضور اساتید نخبه و هیئت علمی دانشگاه قم و اعضای شوراي عالي مركز الگوي اسلامي ایرانی پیشرفت
پنج شنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٨ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

ویژه بیانیه گام دوم انقلاب

کرسی آزااندیشی

مرکز آموزش های مجازی دانشگاه قم