چاپ        ارسال به دوست

رئیس نهاد رهبری دانشگاه‌های استان قم:

معاندین چهره‌های ضدانقلابی را در صحنه انتخابات معرفی نمی‌کنند

حجةالاسلام دکتر کرمی در گفتگو با روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان قم، انتخابات هفتم اسفند را از جهات مختلف حائز اهمیت دانست و افزود: قطعاً حضور حداکثری و آگاهانهی ملت ایران در انتخابات هفتم اسفند موجب اقتدار هرچه بیشتر ایران اسلامی و ناامیدی دشمنان خواهد شد.

وی در بیان خصوصیات انتخابات هفتم اسفند ماه گفت: بیگانگان انتخابات سنوات گذشته را تحریم میکردند اما برای انتخابات هفتم اسفندماه حتی لیستهایی را مشخص کردهاند و به رأی دادن به آنها توصیه میکنند، این گویای دو مطلب است؛ اول: اقتدار جمهوری اسلامی را ثابت میکند که دیگر، تحریمهای انتخاباتی و... اثری ندارد و دوم: لزوم مراقبت از نفوذی که رهبری معظم انقلاب به آن اشاره داشتند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان قم از ناامیدی دشمنان در براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران خبر داد و خاطرنشان کرد: برنامهی بعدی دشمنان نظام، نفوذ موریانهوار به نقاط حساس نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و در پی آن هستند که نیروهایی داخل قوه‌ی مقننه و مجلس خبرگان رهبری داشته باشند که در مواقع ضروری بتوانند تأثیرگذار باشند.

وی در خصوص روند آغاز نفوذ اظهار داشت: طولانی شدن مذاکرات هسته‌ای راه را برای نفوذ دشمن باز کرد چرا که این موضوع قبح مذاکره با امریکا و حضور ایران و امریکا را پشت یک میز شکست. امریکایی‌ها با حضور 15 روزه‌ی وزیر خارجه خود در محل مذاکرات سعی داشتند یک روحیه‌ی لطیف و صلح‌طلب از خود برای ملل مختلف به ویژه ایرانیان به نمایش بگذارند تا زمینه‌ی مذاکرات بعدی فراهم گردد.

این عضور هیأت علمی دانشگاه تصریح کرد: برخی از معاندین چهره‌های جدید و حتی غیر محبوب برای خبرگان رهبری معرفی کرده‌اند و قصد اجرایی کردن نظرات خودشان در خبرگان رهبری را دارند و با توجه به این که اخیراً بحث شورایی کردن رهبری را مطرح کرده‌اند می‌بایست دقت و بصیرت کافی را در انتخاب اصلح به کاربرد.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان قم تأکید کرد: با توجه به فرمایش امام خمینی(ره) که فرمودند: «نوک پیکان مبارزات ما باید امریکا باشد» جریان نفوذ به دنبال بازکردن راه مذاکره در مورد خطوط قرمز نظام با امریکا در مجلس شورای اسلامی توسط افراد ظاهرالصلاح هستند.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری اظهار داشت: با توجه به کثرت کاندیداهای انتخابات هفتم اسفند انتخاب اصلح برای توده‌ی مردم سخت است لذا با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری به لیست‌هایی که افراد سرشناس و متعهد که حداقل در فتنه‌ی سال 88 مردود نشده باشند مشخص کرده‌اند رأی بدهند.

حجةالاسلام دکتر کرمی افزود: باید توجه داشت که دشمن چهره‌های ضدانقلابی را در صحنه انتخابات معرفی نمی‌کند.

این عضور هیأت علمی دانشگاه با اشاره به وظیفه خطیر شورای نگهبان گفت: با توجه به این که افراد زیادی تأیید صلاحیت نشده‌اند اما تعداد تأیید صلاحیت‌شدگان نیز نسبت به سنوات گذشته بیشتر می‌باشد و رقابت به معنای واقعی وجود دارد چرا که تمام احزاب سیاسی در این انتخابات شرک کرده‌اند و لیست‌های مشترک و مجزا ارائه نموده‌اند.

وی در پایان ضمن تأکید بر اینکه در حال حاضر تنها کسی که چهره واقعی و مستندی از امام خمینی(ره) ارایه می‌دهد مقام معظم رهبری است یاد آورد شد: در وصیت‌نامه‌ی بنیانگذار کبیر انقلاب آمده است «که اگر دشمن به شما نزدیک شد و حرف شما را تأیید کرد بدانید که از راه و هدف اصلی انقلاب خارج شده‌اید.» بنابراین بر اساس آنچه حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری فرموده‌اند رأی دادن یک تکلیف الهی و اجتماعی است و با بصیرت و درایت همگان در این امر خطیر به وظیفه خود جامه عمل می‌پوشانند.


٠٩:١٩ - چهارشنبه ٥ اسفند ١٣٩٤    /    عدد : ٤٨٣٤٢٥    /    تعداد نمایش : ٦٤١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه قم می باشد