چاپ        ارسال به دوست

رئیس دفاتر نهاد رهبری دانشگاه‌های استان قم:

مهم‌ترین معیار انتخاب اصلح، انقلابی بودن است

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان قم، حجةالاسلام دکتر کرمی در نشست شورای استانی نهاد دانشگاه‌های استان قم که با میزبانی نهاد رهبری دانشگاه پیام‌نور قم برگزار شد گفت: با توجه به اینکه در آستانه‌ی دو انتخابات مهم هستیم باید معیارهای انتخاب اصلح برای دانشگاهیان بازگو شود.

وی افزود: اولین معیار انقلابی بودن است و باید صرف نظر از گروه‌بندی‌های سیاسی توجه داشت که کاندیدای مورد نظر انقلابی باشد.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌‌های استان قم تأکید کرد: اگر معیار، انقلابی بودن و پایداری بر اصول در میان باشد گروه‌بندی تحت عنوان اصلاح‌طلب و یا اصول‌گرا نه تنها ضرری ندارد بلکه صحنه‌ی رقابت‌ها را منطقی‌تر می‌کند و انشا‌ءالله به سمت اتحاد و پیوستگی تحت عنوان اصول‌گرایی ـ اصلاح‌طلب پیش می‌رویم.

وی با اشاره بر ایجاد شور انتخاباتی در دانشگاه‌ها خاطر نشان کرد: خطری که جامعه و دانشگاه‌ها را تهدید می‌کند مسأله‌ی نفوذ است که می‌بایست با درایت و دقت با آن برخورد کرد.

حجةالاسلام دکتر کرمی در بخش دیگر سخنان خود ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا(علیهاالسلام) بر حفظ وحدت در دانشگاه‌ها تأکید کرد و گفت: متأسفانه در آستانه‌ی شهادت حضرت زهرا(علیها‌السلام) مسایل مخالف وحدت مطرح می‌شود که باید به آن نیز توجه ویژه داشت که مبادا این مباحث به داخل دانشگاه‌ها راه یابد.

 


١٤:٢٣ - چهارشنبه ٥ اسفند ١٣٩٤    /    عدد : ٤٨٣٤٨٨    /    تعداد نمایش : ٦٥٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه قم می باشد