چاپ        ارسال به دوست

دبير هم انديشي اساتيد و نخبگان دانشگاه قم:

مشاركت اساتید در رفع مشكلات و ارتقاي دانشگاه ضروری است

دبير هم انديشي اساتيد و نخبگان دانشگاه قم گفت: مشاركت و تعامل اساتيد با مسئولين دانشگاه در رفع مشكلات و ارتقاي دانشگاه یک ضرورت انکار ناپذیر است.

به گزارش روابط عمومي نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه قم، دكترمحمد خليل صالحي دبير هم‌انديشي اساتيد و نخبگان دانشگاه قم در جمع خبرنگاران از برگزاری کارگاه اخلاق آمزوشی استادان خبردارد و در بیان اهداف برگزاري این كارگاه كه با مشاركت و همكاري معاونت آموزشي دانشگاه برگزار شد گفت: افزايش سطح همكاري و مشاركت اساتيد دانشگاه با مسئولين و هم سويي يكپارچه براي ارتقاي كيفي آموزش بيان كرد.

دكتر صالحي با اشاره به ديدگاه مقام معظم رهبري در مورد نقش اساتيد به عنوان ميدان‌داران دانشگاه، افزود: در راستاي افزايش نقش اساتيد به عنوان ميدان داران دانشگاه و با توجه به ظرفيت بالاي علمي اساتيد دانشگاه قم ضروري است فضاي تعامل و همگرايي بيشتري بين اساتيد و مسئولين دانشگاه برقرار گردد تا اساتيد در رفع مشكلات در سطح دانشگاه و سپس استان و كشور نقش محوري ايفا كنند و دانشگاه قم الگويي مناسب براي ساير دانشگاه‌ها گردد.

دبير هم انديشي اساتيد خاطرنشان کرد: با ايجاد فضاي تعامل و مشاركت، اين امكان فراهم مي گردد كه اساتيد توانمندي هاي بالقوه علمي و اجرايي خود را در حوزه هاي تخصصي، عملياتي كنند كه هم انديشي اخير نيز در همين راستا برگزار شده است.

وي ادامه داد: با استقبال خوب اساتيد از همايش و ارايه چندين پيشنهاد براي كاربردي تر كردن موضوع همايش، انگيزه دفتر هم انديشي اساتيد براي برگزاري اين گونه نشست ها در آينده نزديك را بيش از پيش افزايش داده است و اميد است بتوانيم نمود آنرا در سطح دانشگاه بيشتر احساس كنيم.

 

وي در پايان اظهارداشت: دفتر هم انديشي اساتيد براي ايجاد فضاي تعاملي و مشاركت اساتيد در رفع مشكلات دانشگاه و ارتقاي آن در همه جنبه ها، از نشست هاي هم انديشي گروههاي تخصصي اساتيد كه تاكنون در شش دانشكده تشكيل شده و فعال هستند، حمايت مي كند و ديگر گروه هاي تخصصي را به تشكيل اين نشست ها دعوت مي كند تا با راي گيري دبيراني به دفتر هم انديشي معرفي گردند.


١١:١١ - چهارشنبه ١٠ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٥٢٣٤٣٣    /    تعداد نمایش : ٧٥٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه قم می باشد