ملّت عزیز ایران! سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد. سال‌ها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدان‌های مبارزه با شیاطین و اشرار عالم و سال‌ها آرزوی شهادت در راه خدا، سرانجام سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک او به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت. این شهادت بزرگ را به پیشگاه حضرت بقیّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبریک و به ملّت ایران تسلیت عرض می‌کنم. شهید سردار سپهبد سلیمانی نمونه‌ی برجسته‌ای از تربیت‌شدگان اسلام و مکتب امام خمینی بود. شهید سلیمانی همه‌ی عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانید. شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه‌ی سپهبد سلیمانی در همه‌ی این سالیان بود. با رفتن او به حول و قوّه‌ی الهی کار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ی دیشب آلودند. شهید سلیمانی چهره‌ی بین‌المللی مقاومت است و همه‌ی دلبستگان مقاومت خونخواه اویند. همه‌ی دوستان -‌و نیز همه‌ی دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگیزه‌ی مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است. فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه‌ی مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد. ملّت ایران یاد و نام شهید عالی‌مقام سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را بزرگ خواهد داشت.
با نهاد
خدمات نهاد
Owghat
Visitors` Statistics
 بازدید این صفحه : 507
 بازدید امروز : 35
 کل بازدید : 762497
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.71
بیانیه گام دوم انقلاب
 

جدول | مروری سریع بر بیانیه گام دوم انقلاب
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به‌مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ بیانیه‌ای مهم و راهبردی صادر کردند. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR‌ مهمترین بخش‌های این بیانیه را در این جدول مرور می‌کند.
يکشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٨ادامه خبر >>

بیانیه «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران
[اگر می‌خواهید این بیانیه را چاپ و توزیع کنید، فایل PDF را از اینجا دریافت کنید]
يکشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٨ادامه خبر >>
سرپرست اسبق وزارت اقتصاد :
راه‌کارها و اقدامات لازم برای حل مشکلات اساسی اقتصاد و حرکت به سوی رونق تولید
گفتگو با آقای دکتر حسین صمصامی سرپرست اسبق وزارت اقتصاد و استاد دانشگاه شهید بهشتی، راه‌کارها و اقدامات لازم برای حل مشکلات اساسی اقتصاد و حرکت به سوی رونق تولید .
دوشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٨ادامه خبر >>

ویژه بیانیه گام دوم انقلاب

کرسی آزااندیشی

مرکز آموزش های مجازی دانشگاه قم